Ferie na sportowo

Podczas drugiego tygodnia ferii zimowych uczniowie klasy 6D uczestniczyli w obozie stacjonarnym sportowo-rekreacyjnym zorganizowanym w naszej szkole.

Oprócz treningów piłki nożnej uczęszczali na zajęcia z judo, poznawali techniki biegu i doskonalili swoje umiejętności pływackie na basenie.
Podczas trwającego pięć dni obozu chłopcy zagrali dwa mecze kontrolne. Pierwszy z Chemikiem Bydgoszcz (rocznik 2002), który wygrali 3:1. Drugi mecz odbył się w ośrodku olimpijskim w Cetniewie. Nasza drużyna zagrała z Wisłą Kraków (rocznik 2003) zwyciężając 2:0.
Obóz zakończony został 29 lutego nocką w szkole. O 22:00 uczniowie rozegrali mecz piłki ręcznej a tuż przed spaniem ok. 1:00 walczyli ze sobą w bitwie na poduszki.