image1 image2 image3

Terraryści w naszej szkole

Dnia 11 stycznia odbył się w naszej szkole pokaz zwierząt egzotycznych.

Zwierzęta były na tyle oswojone, że dzieci mogły ich dotknąć , czy nawet wziąć na ręce . Uczniowie mogli również filmować i robić zdjęcia. Prowadzący bardzo chętnie opowiadali o wymaganiach i zwyczajach swoich podopiecznych. Królem pokazu był kameleon Leon, który okazał się bardzo komunikatywnym zwierzątkiem. Atrakcją były również tańczące straszyki. Po pokazie można było nabyć patyczaka lub straszyka.  Spotkanie z egzotycznymi okazami dostarczyło naszym uczniom wiele cennych informacji o zwyczajach zwierząt oraz mnóstwo wrażeń i emocji.

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć.

 

   

PARTNERZY

2019  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy