image1 image2 image3

MAMY TO! – Jedziemy na Mistrzostwa Świata!

Dnia 6 czerwca 2021 roku podczas Pucharu Polski Juniora Młodszego we Wrocławiu Klaudia Szczęśniak, po raz kolejny, potwierdziła swoją wysoką formę i jako pierwsza w historii naszej szkoły zdobyła kwalifikacje na Mistrzostwa Świata w dyscyplinie Gimnastyczne Skoki na Trampolinie.

 Odbędą się one w listopadzie bieżącego roku w Azerbejdżanie.

Podczas tak ważnej imprezy nasza młoda zawodniczka będzie reprezentowała nie tylko barwy naszej szkoły i klubu, ale również, co podkreślamy z ogromną dumą, Polskę. Klaudii towarzyszyć będzie jej trener – Tomasz Modrzyński.

Gratulujemy obojgu dotychczasowych sukcesów i życzymy zdobycia najwyższych laurów. POWODZENIA!

   

PARTNERZY

2021  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy