Dzień Dziecka w Parku Linowym

Przygoda klasy 3c w Parku Linowym w Myślęcinku zaczęła się od przeszkolenia dzieci przez instruktorów. Żeby było wesoło, musi być bezpiecznie!
Instruktorzy starannie ubrali każdego uczestnika w specjalną uprząż i kask, wytłumaczyli funkcje karabińczyka i zademonstrowali, jak korzystać z urządzeń.

W początkowych minutach radość dzieci mieszała się ze strachem. Z ust uczniów padały zdania: „Ale to się buja!”, „Ale tu wysoko!”, „Czego mam się złapać?”.

Wystarczyło pokonać pierwszą przeszkodę, by każdy oswoił się z wysokością i wyrobił swoją technikę utrzymania równowagi.

Gdy dzieci poczuły grunt pod nogami, od razu rozłożyły koce i urządziły sobie prawdziwy piknik.

Klasa 3c jednogłośnie stwierdziła, że wyjście do Parku Linowego „było mega!”.

D.Grygowska

2021  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy