image1 image2 image3

Mocne rozpoczęcie sezonu w skokach na trampolinie

Dnia 20 marca br. w Krakowie, uczniowie naszej szkoły i jednocześnie zawodnicy Klubu Gimnastycznego „CWZS Zawisza” startowali w zawodach Pucharu Polski oraz VIII edycji Międzynarodowego Turnieju pod Wawelem w gimnastycznych skokach na trampolinie.

 

Nasza uczennica Klaudia Szczęśniak, z notą 87,430, zajmując 2 miejsce w Międzynarodowym Turnieju uzyskała pierwszą z dwóch wymaganych kwalifikacji, jakie należy wykonać aby zakwalifikować się na Mistrzostwa Świata w grupach wiekowych – World Age Group Competitions. Mistrzostwa odbędą się w Baku w Azerbejdżanie. Po raz pierwszy w Pucharze Polski, w kategorii wiekowej 15 – 18 lat, wystartowali nasi juniorzy. Czworo z nich zakwalifikowało się do finałów, zajmując odpowiednio miejsca:

● 6 miejsce → Julia Górska,

● 8 miejsce → Julia Sikorska,

● 8 miejsce → Wiktor Kantorek,

● 14 miejsce → Adrianna Sieradzka.

GRATULUJEMY ZAWODNIKOM I TRENEROWI !

 

   

PARTNERZY

2021  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy