Rozważania przy szopce…

„Zaświecić świeczki na choince, nastawić płytę z kolędami, zapomnieć, że za oknem ciemno i mróz, wtulić się w gałęzie drzewka, wpatrzeć się w jego blaski, światła, kolory i wędrować do Betlejem…”

Zobacz film >>

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia uczniowie klasy 7d (Mateusz, Paweł, Maksymilian, Mikołaj, Wojtek, Dawid, Marcel, Antonii i Aleks, Oliver) przygotowali rozważania nie tylko o Synu Człowieczym, ale i o naszym życiu. Ich pracę wsparła wykonaniem kolędy Wiktoria z klasy 6d.

Nad oprawą muzyczną czuwała p. V. Zawojska, natomiast wsparcia w zakresie doboru oraz interpretacji tekstu udzieliła p. A. Zalas.

Zachęcamy serdecznie do chwili zadumy, wsłuchania się w słowa i dźwięki kolęd.

Agata Chechła

2021  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy