image1 image2 image3

KONKURS EKO OZDOBA CHOINKOWA ROZSTRZYGNIĘTY

  

Eko-ozdoby choinkowe to prace, które zostały wykonane dowolną techniką, w dowolnej formie z surowców wtórnych (np. opakowań papierowych, szklanych, plastikowych, gazet) lub materiałów naturalnych (np. drewno, siano, słoma, szyszki, ziarna zbóż, itd.)

Wszystkie prace są bardzo pomysłowe i starannie wykonane. 

Wasza kreatywność przeszła najśmielsze oczekiwania.

JURY nie mogło zdecydować, która praca jest najładniejsza dlatego jednomyślnie uznało, że wszystkie  prace zostaną nagrodzone.

NAGRODY SPECJALNE OTRZYMUJĄ ELIZA HANCU Z KLASY 5C I JUDYTA GRZEGOREK Z KLASY 7B

Mamy nadzieję, że nie tylko dyplomy i nagrody Was ucieszą ale , że Wasze przepiękne prace będą cieszyć oczy Wasze i Waszych bliskich w tym świątecznym czasie. 

ŻYCZYMY WAM I WASZYM BLISKIM WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE NA ŚWIĘTA I NADCHODZĄCY NOWY ROK!!!!

OBEJRZYJCIE GALERIĘ PRAC!!!!

DZIĘKUJEMY I GRATULUJEMY!

         BARBARA JANKOWSKA I GABRIELA KUROWSKA

 

UCZNIOWIE NAGRODZENI:

ELIZA HANCU KL.5C- NAGRODA SPECJALNA

JUDYTA GRZEGOREK  KL. 7B- NAGRODA SPECJALNA

JULIA SIEROCKA KL. 2B

JULIA MEDOROWSKA KL. 7E

ZUZANNA NOWICKA KL.7E

JAKUB FILIPEK KL.7B

PAWEŁ JODKOWSKI KL.7D

MAKSYMILIAN ZACHWIEJA KL.7E

OLIWIER SZCZYGIEŁ KL.4A

BARTOSZ CIECHOWSKI KL.7E

AMELIA MALARSKA KL.6A

ALICJA ROMANOWSKA- SZWOCH KL.4A

MICHAŁ JASIŃSKI KL.6C

JULIA CZYŻEWSKA KL.8E

MARTA ROMANOWSKA - SZWOCH KL.7A

MIŁOSZ PASTRZAŁEK KL.6B

ALEKSANDER GÓRNY KL.6A

LENA CICHOCKA KL.2B

ROKSANA STACHNIK KL.5C

ALEKSANDRA JANCZYLIK KL.6B

MICHAŁ JANCZYLIK KL.7E

 

GALERIA PRAC

 

 ELIZA HANCU KL.5C

ELIZA HANCU KL.5C

ELIZA HANCU KL.5C

 ELIZA HANCU KL.5C

 
 
ELIZA HANCU KL.5C
 
 
ELIZA HANCU KL.5C
 
 
ELIZA HANCU KL.5C
 
 
ELIZA HANCU KL.5C
 
 
 ELIZA HANCU KL.5C
 
 
 JUDYTA GRZEGOREK KL.7B
 
 
 JUDYTA GRZEGOREK KL.7B
 
 
JUDYTA GRZEGOREK KL.7B
 
 
 JUDYTA GRZEGOREK KL.7B
 
 
JULIA MEDOROWSKA KL. 7E
 
 
ZUZANNA NOWICKA KL.7E
 
 JULIA SIEROCKA KL. 2B
 
 
 JAKUB FILIPEK KL.7B
 
 
 PAWEŁ JODKOWSKI KL.7D
 
 
 PAWEŁ JODKOWSKI KL.7D
 
 
 PAWEŁ JODKOWSKI KL.7D
 
 
MAKSYMILIAN ZACHWIEJA KL.7E
 
 
OLIWIER SZCZYGIEŁ KL.4A
 
 
 BARTOSZ CIECHOWSKI KL.7E
 
 AMELIA MALARSKA KL.6A
 
 
 ALICJA ROMANOWSKA - SZWOCH KL.4A
 
 MICHAŁ JASIŃSKI KL.6C
 
 
 JULIA CZYŻEWSKA KL.8E
 
 
MARTA ROMANOWSKA - SZWOCH KL.7A
 
 
 MIŁOSZ PASTRZAŁEK KL.6B
 
 
 ALEKSANDER GÓRNY KL.6A
 
 
ALEKSANDER GÓRNY KL.6A
 
 
LENA CICHOCKA KL. 2B
 
 
 ROKSANA STACHNIK KL.5C
 
MICHAŁ JANCZYLIK KL.7E
 
 
OLA JANCZYLIK KL.6B 
   

PARTNERZY

2021  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy