AKCJA BOHATERON W NASZEJ SZKOLE!

W naszej szkole, w październiku 2020r., została przeprowadzona akcja BohaterON- włącz historię. Jest to akcja realizowana przez wrocławskie Fundacje: Fundację Rosa i Fundację Sensoria. BohaterON – włącz historię! to ogólnopolska kampania mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego.

Udział w akcji brały klasy V – VIII.

W czasie akcji uczniowie wykonywali plakaty z podziękowaniami dla żyjących Powstańców.

Część plakatów została wysłana na adres Fundacji, która przekaże je honorowym odbiorcom.

Anna Kiełpinska ,Agnieszka Stpiczyńska, Jakub Sadowski, Bartosz Szymański

2020  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy